Držák kol do autaDržák kol do autaDržák kol do auta

 UPOZORNĚNÍ !!!

Od 1. 6. 2022 až do odvolání je výroba držáků a veškerého příslušenství přerušena ! 

Prosím, neposílejte žádné objednávky, nebudu na ně reagovat.

Děkuji za pochopení.  MM

Držák je vyroben z duralováho eloxovaného profilu v šířce 70cm, což dostačuje k upnutí max. 3 kol za vidlici na sklopené 2/3 sedadla v autě. Úchyty jsou vybaveny pákou, která dovoluje snadné pootočení nebo posunutí úchytu. Páku lze nadzvednutím otočit do jakékoliv polohy tak, aby byla pohodlně přístupná a nepřekážela. Součástí úchytu je rychloupínák na upnutí vidlice.                                                                                                                    

Držák je možné vyrobit v jakékoliv šířce s libovolným počtem úcytů. Počet úchytů a šířku držáku, prosím, uveďte v objednávce. Samozřejmě se tím mění i cena držáku.

Úchyty jsou určeny pro klasickou přední vidlici s 9mm osou na rychloupínák nebo matice (shodné pro MTB i silniční kolo). Provedení pro 15mm pevnou průchozí osu je nyní také k dispozici, stejně jako pro osu BOOST 15x110. Úchyt na silničn kolo s pevnou osou 12mm je na objednání s dodací dobou cca 2 týdny.

Zde uvádím aktuální ceny jednotlivých komponent pro výpočet celkové ceny:                                                                            

100 mm  profilu - 70,- Kč

Kompletní úchyt RU (úchyt + páka + šroub a podložky + rychloupínák) - 400,- Kč

Kompletní úchyt na 15 mm průchozí osu (úchyt + páka + šroub a podložky) - 530,- Kč

Držák zaílám kurýrní službou GLS za 180,- Kč na dobírku, nebo za 130,- Kč při platbě předem na účet 1031470237 / 0100. Na přání můžu poslat i Českou poštou, která je dražší. K ceně držáku a dopravy bude připočítáno 30,- Kč za zabalení a vyřízení dopravy.

Držáky objednávejte na emailu mmbike@email.cz . Uveďte délku základního profilu, počet a typ úchytů, kompletní doručovací adresu a telefon. Také napište, zda si držák přejete poslat na dobírku, nebo budete platit předem na účet.  !!! Vždy napište telefonní číslo, aby Vás kurýr mohl kontaktovat a nestalo se, že zásilka nebude doručena, protože Vás nezastihne na udané adrese !!!  Děkuji.

Upozornění:  Zakoupením držáku bere zákazník na vědomí, že držák používá na svoje riziko a zodpovědnost a neručím za žádné škody nebo zranění způsobené užíváním držáku.

 

Budu rád za každou připomínku nebo poznatek z provozu, abych mohl držák dále vylepšovat. Děkuji. MM

 

 


Kontakt

Miloš Musil
Sportovní 4 / 2
Ivančice
664 91
+420 721 308 089